Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.
A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.
Győri áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Csatlakozzon hozzánk

Áruházi vevőszolgálati és irodavezető

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    A áruházi adminisztráció és vevőszolgálat vezetése:

    • Az áruházvezető távollétében a vezetői feladatok teljes körű ellátása
    • Vásárlási szerződések feldolgozása, módosítása
    • Kapcsolattartás a szállítókkal NÉMET nyelven
    • Reklamációk lebonyolítása
    • Raktári folyamatok adminisztrálása
    • Áruházi és raktári listák feldolgozása
    • Leltár megszervezése
    • Kasszafolyamatok ellenőrzése és támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • aktív NÉMET nyelvtudás
    • Hasonló területen, vagy kereskedelemben szerzett gyakorlat
    • Vevőközpontú gondolkodás
    • Együttműködő készség, pozitív hozzáállás
    • Rugalmasság, tanulási és stressz tűrő készség

Amit kínálunk:

    • Stabil nemzetközi háttér
    • Felelősséggel járó munkakör
    • Intenzív betanulási lehetőség
    • Versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9024 Győr, Mécs László utca 13.

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Töltse fel pályázati anyagát online portálunkra a "Jelentkezem" gombra kattintva!