• A C&A Mode Kft., a vezető ruházati kiskereskedelmi vállalatok egyike, a családbarát és biztos munkahelyekre helyezi a hangsúlyt egy nyitott és csapatközpontú környezetben.

  • Áruházi osztályvezető Székesfehérvár

    Főbb feladatok, munkák:

      • Áruválaszték elemzése és felelősség az áruprezentációért
      • Teljes körű felelősség egy termékcsoportért
      • Az adott áruházi osztály csapatának vezetése és a beosztások megtervezése
      • Eladótér rentabilitásának optimalizálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

      Német vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

    Amit kínálunk:

      • Stabil, bejelentett munkahely és rugalmas munkaidő
      • Versenyképes fizetés
      • Bónuszrendszer
      • Dolgozói kedvezmény
      • Szakmai képzések és tréningek
      • Előrelépési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
    • Kereskedő, Eladó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Palotai út 1.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

    Fényképes magyar nyelvű önéletrajz

    Motivációs levél