Áruházi munkatárs diákmunka Szigetszentmiklóson

Bruttó 1 300 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

2310 Szigetszentmiklós, Kántor utca 5.

Decoration & Design Kft. Magyarország piacvezető virágkötészeti kellék, kreatív hobbi, valamint dekorációs- és ajándéktárgy nagykereskedése. Szezonálisan megújuló, a legújabb trendeket követő, széles termékportfólióval rendelkező cégünk szigetszentmiklósi 3 000 négyzetméteres, mintegy 900 000 terméket kínáló raktár áruházunkba

Főbb feladatok, munkák:

  • Árumozgatás, áru kihelyezése, ártáblák és árcímkék aktualizálása
  • Vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
  • Áruház rendben és tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákokat tudunk foglalkoztatni)
  • Középfokú végzettség
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Udvariasság, előzékenység, segítőkészség
  • Vásárló központú gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Előny a kereskedelmi, raktári képzettség vagy tapasztalat
  • Vállalatirányítási. ügyviteli rendszer (pénztári feladatokhoz kapcsolódó) ismerete előny

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

A "jelentkezem" gomb megnyomása után, kérem csatolja névvel, fényképpel és telefonszámmal ellátott önéletrajzát.