AZOKNAK, AKIKNEK
A VISSZATÉRŐ
VEVŐ
A LEGNAGYOBB
ELISMERÉS
Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Az üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális Vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját,arra törekszik, hogy a független vállalozások bajnokává válhasson. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.
Ferencvárosi áruházunkba keressük kollégánkat Áruházi értékesítési képviselőt kiskereskedelmi egységekkel rendelkező vevőink kezelésére.

Áruházi értékesítési képviselő - trader célcsoport (Ferencváros)

Egy jó tanácstól a hosszan tartó bizalomig: a METRO-nál a tudásod és az elkötelezettséged legfőbb jele, ha a vevőink elégedetten térnek vissza.

Feladatok:

  • Követi és végrehajtja a vállalat értékesítési és vevő stratégiáját
  • Felelős egy adott szakmai terület vevő-portfoliójának fejlődéséért és a saját teljes portfoliójának növekedéséért
  • Felelős az előre meghatározott mennyiségi és minőségi célkitűzések eléréséért
  • A területi értékesítési vezetővel szorosan együttműködve részt vesz a vevő-portfolió kiválasztásában/kialakításában
  • Jól felkészülten lép kapcsolatba az ügyfelekkel, alkalmazva a vállalat eladási technikáját
  • A vevőket áruházunkban személyesen kiszolgálja, részükre ajánlatokat dolgoz ki, tőlük előrendeléseket vesz fel
  • Szakmai támogatást nyújt a termékek továbbértékesítésében, ezáltal segíti vevőinket az üzleti sikereik elérésében
  • A tárgyalások után figyelemmel kíséri a vevőt, valamint biztosítja a vállalat által vállalt kötelezettségek teljesítéseit
  • Összegyűjti és a vállalat felé kommunikálja a vevők igényeit, szükségleteit és elvárásait, majd több rövid távú alternatív megoldást keres ezekre
  • Pontos adatbázist, valamint hosszú távú kapcsolatokat épít
  • Rendszeresen elemzi a vevők eredményeit a forgalom, a nyereségesség, a frekvencia, valamint a kosár átlag alapján.
  • Meghatározza az akciótervet a portfolióba tartozó vevők teljesítménye alapján, ezt rendszeresen egyezteti a területi vezetővel
  • Aktívan részt vesz az ajándékcsomagok terjesztésében, eladásában
  • Szükség esetén telesales aktivitást végez.

Elvárások:

  • Vevőorientáció és hatékony munkavégzés
  • Meggyőző kommunikáció és problémamegoldó készség
  • Kiváló kapcsolatépítési készség
  • Cél- és eredményorientáció
  • Kiegyensúlyozott teljesítmény a magas elvárások mellett
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép és office (word, excel, outlook és power point) ismerete

Előny:

  • Élelmiszerkereskedelem területén szerzett értékesítési tapasztalat
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Terület- és piac ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felső vagy középfokú szakirányú –kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Gyáli út 35-37.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!