National Transport Group Kft.

Csatlakozzon hozzánk

Áruházi detektív

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Győri lakberendezési áruházakba részmunkaidőben, érettségivel rendelkező biztonsági munkatársakat keresünk.
    Feladat: komplex bűnmegelőzési tevékenység (áruvédelem, logisztikai folyamtok ellenőrzése, biztonsági szabályok betartásának ellenőrzése, leltárhiányt befolyásoló tényezők feltárása). Előnyt jelent: rendvédelmi, vagy logisztikai területen, kiskereskedelmi vagyonőrzésben szerzett tapasztalat.
    A jelentkezést fényképes önéletrajz formájában várjuk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Érettségi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Rendvédelmi, vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9023 Győr, Fehérvári út 5.

Havi nettó fizetési keret:

72 000 - 72 000HUF

A jelentkezés gombra kattintás után kérem csatolja a fényképes önéletrajzát!