Városház - Centrál Kft.
  • Vezető hazai élelmiszerlánc budapesti munkavégzéssel
  • Áruház igazgató helyettes

    pozícióba munkatársat keres nagy alapterületű, széles szolgáltatási körrel és több mint 100 fős létszámmal működő élelmiszer áruházába.

    Az ideális jelölt a következő kompetenciákkal, tapasztalatokkal, képzettséggel rendelkezik:

    • Minimum 5 éves eredményes kiskereskedelmi vezetői, 1000 m2 feletti alapterületű élelmiszerbolt vezetői tapasztalat
    • Friss élelmiszer területeken – pékség, csemegepult, zöldség-gyümölcs, tőkehús – szerzett szaktudás és sokéves tapasztalat
    • Kiváló vezetői és kommunikációs készség, határozott fellépés, motiváló erő és példamutatás
    • Kereskedelmi szabályok és gazdasági előírások magas fokú ismerete: HACCP, élelmiszerbiztonság, tűz- és balesetvédelem, munkaügy
    • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint) és vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett gyakorlat

    Főbb feladatok, munkák:

    • Nagy alapterületű élelmiszer áruház hatékony és eredményes működésének biztosítása, a teljes áruházi kereskedelmi és adminisztrációs folyamat átfogó irányítása, kontrollja és fejlesztése
    • Az áruház sokrétű szolgáltatási színvonalának és a magas fokú vásárlói elégedettség fenntartása és továbbfejlesztése
    • Az üzletben dolgozó munkatársak képzettségének és kompetenciáinak fejlesztése, leendő munkatársak toborzása.

    Állás, munka területe(i):

    • Cégvezetés, Menedzsment
    • Kereskedelmi, Marketing igazgató
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Üzlet-, Boltvezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1052 Budapest, Városház utca 14.

    Szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva megküldeni.