A MediaMarkt Magyarország cégcsoport Magyarország piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó áruházlánca. Folyamatosan keressük a sikerorientált, megbízható munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni. Ha a kereskedelem területén képzeled el a jövődet, Magadra ismersz a leírás alapján, és szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz

ÁRUGAZDÁLKODÁSI PROJEKTFELELŐS

munkakörünkbe.

feladatok:

  • A cégcsoport kassza-és árugazdálkodási rendszerének elméleti és gyakorlati használata
  • Az árugazdálkodási és kassza rendszer fejlesztésének lokális tesztelése, fejlesztési kérelmek megfogalmazása és továbbítása a német anyavállalat felé
  • A fejlesztési folyamatok végig vitele az igények megfogalmazásától az üzemeltetésre átadásig
  • A rábízott projektek kapcsán feladatok elvégzése, esetleges felmerülő problémák kezelése, megoldása
  • A projektek technikai támogatása, megvalósításának ellenőrzése, a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  • Képzések megtartása, segítségnyújtás a felhasználóknak
  • Új árugazdálkodási folyamatok kidolgozása, ezzel kapcsolatos dokumentáció elkészítése
  • A cégcsoporthoz tartozó Media Markt áruházak támogatása a kassza rendszerek és a hozzá tartozó gazdasági események folyamatában (Folyamatos kapcsolattartás, igények rögzítése, felmerülő problémák kezelése)
  • Részvétel és együttműködés az informatikai projektfelelősi csapat (WAWI csapat) munkájában
  • Kapcsolattartás az anyavállalat központjával
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete szóban és írásban (német nyelvtudás előny)
  • Áruházi folyamatok és a pénztár rendszer magabiztos ismerete
  • Megbízhatóság, proaktív munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás, kiváló kommunikációs készség

előnyt jelent:

  • Media Markt pénztáros illetve számlaellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Leltározási ismeretek, vonalkódos adatgyűjtők ismerete

Munkaszerződés típusa:

    határozatlan időtartamú munkaviszony, heti 40 óra

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Váci út 140.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzodat e-mailben a fizetési igényed és a lehetséges kezdési dátum megadásával! A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.