Árufeltöltő sofőr

Láng Kft.

1211 Budapest, Szikratávíró u. hrsz. 210012/11.

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft. csepeli telephelyére keres

árufeltöltő sofőr

munkatársat, aki szeret önállóan dolgozni és megtalálja a megfelelő hangot a vevőinkkel.

Főbb feladatok:

  • Telephelyi feltöltés végzése napi szinten
  • Központi raktárban, Telephelyen önálló lerakodás végzése
  • Az összekészített minimál megrendelések pontos és hiánytalan átvétele, átadása
  • A kiszállításra kerülő napi áru tételes átvétele, azok sértetlen és hiánytalan Telephelynek való átadása
  • Kiszállítások időben történő elvégzése
  • Esetleges pénzkezelés műveleteket végrehajtása, melyekért pénzügyi felelősséggel tartozik
  • A vevői árucsere és áruvisszaszállítás lebonyolítása, raktárban való lerakása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szállítási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gépjárműalkatrészek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Energikus, jó munkahelyi légkör
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Dolgozói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük küldd el fényképes önéletrajzod bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük a tárgyban tüntesd fel: „árufeltöltő”

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk a weboldalunkon tekinthető meg.

Láng Kft.