Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

    Árufeltöltő munkatárs az önkiszolgáló osztályon - Fót

    Feladatok

    • A vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása
    • Az osztályok megfelelő működésének biztosítása
    • A termékek vonzó kihelyezése
    • A raktárak rendben tartása
    • A termékek minőségének, frissességének biztosítása
    • Leltárak lebonyolítása

    Elvárások

    • Jó kommunikációs készség
    • Dinamikus személyiség
    • Jó teherbíró képesség
    • Önállóság

    Előnyök

    • Szakirányú végzettség
    • Kereskedelmi tapasztalat

    Juttatások

    • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
    • Cafetéria kártya
    • 5% vásárlási kedvezmény
    • Fejlődési prémiumrendszer
    • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
    • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
    • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
    • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
    • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Csomagolás, Feltöltés

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges végzettség:

    • Általános iskola

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Foglalkoztatás jellege:

    • Teljes munkaidő

    Munkavégzés helye:

    Fót