Job Force Iskolaszövetkezet
  • A Job Force Iskolaszövetkezet nappali tagozatos diákok és hallgatók számára biztosít diákmunka és gyakornoki lehetőségeket országszerte.

  • Árufeltöltő és kasszás diákmunka hipermarketben! (Pécs)

    Főbb feladatok, munkák:

      • árufeltöltés
      • kasszázás
      • üzlethelyiség és polcok rendben tartása

      Mennyit kereshetsz?

      • br. 1069 - tól bruttó 1719 Forintig óránként

      Milyen beosztásban?

      • saját egyeztetett egyedi beosztásban

      Helyszín:

      • Pécs

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 16. életév betöltése, kasszázáshoz 18. életév betöltése
      • legyél diák, nappali aktív, vagy 25 éves korig passzív tagozatos tanulói jogviszonnyal
      • érvényes egészségügyi kiskönyv (beszerzésében tudunk segíteni)

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Csomagolás, Feltöltés
    • Alkalmi munka
    • Diákmunka

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye

    A Jelentkezem gombra kattintva küldd el a neved, telefonszámod és e-mail címed és felvesszük Veled a kapcsolatot.
    Önéletrajz csatolása nem kötelező.