Ismét béremelkedés az Unix autónál:

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú távra, két műszakos – délelőtt, délután - munkarendben az alábbi beosztásban:

ÁRUCIMKÉZŐ megemelt alapbérrel

Bér: próbaidő alatt nettó 241.000,-Ft műszakpótlékkal
+ TELJESÍTMÉNYBÉR

A Te feladataid:

  • Az új beérkezett termékek Unix kóddal való ellátása
  • A termékek címkézése (kézi és gép álláson)
  • A felcímkézett termékek raktárba való átadása

Amit Tőled elvárunk:

  • Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00 vagy 13:00-22:00
  • Minden második szombaton délelőtti műszak 06:00-15:00
  • Alapfokú végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelkedő és kiszámítható jövedelem
    fix bruttó alapbér: 300.000,-Ft
    + műszakpótlék
    + teljesítménybér
    + cafeteria
  • Mobiltelefon saját használatra
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

  • Ha már nálunk dolgozol ajánld ismerőseidnek, barátaidnak a céget, ezért 2x bruttó 50.000 Ft prémiumban részesítünk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Timót utca 5.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.