Trenkwalder Kft.
Mórahalmon található, zöldség-gyümölcs nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünk számára keresünk árubeszerzőt az alábbi feltételekkel:

Árubeszerző

Főbb feladatok, munkák:

  • árajánlatok bekérése, beszerzési költségoptimalizáció,
  • megrendelések kezelése, nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben,
  • új beszállítók felkutatása, meglévőkkel való kapcsolattartás,
  • számlák ellenőrzése, jóváhagyása,
  • napi árubeszerzés, szállítás bonyolítása a nagybani piacról kisteherautóval,
  • néhány munkafolyamat esetén kolléga helyettesítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség (szakirányú végzettség előnyt jelent),
  • kereskedelemben, beszerzésben szerzett releváns tapasztalat,
  • EKÁER ismeret,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel),
  • önálló munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú álláslehetőség,
  • céges gépjármű használata a munkába, illetve hazautazásra,
  • változatos, felelősségteljes feladatkör,
  • kötetlen munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mórahalom