BECK AND PARTNERS Kft.
Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad?
Számít neked a fejlődés és tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket!

Csatlakozz hozzánk, ahol...
Egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz - a kreatív gondolkodás érték,
A hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel,
A tehetségedet folyamatosan ápoljuk,
A szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

Áruátvevő raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • Árukiadás - áruátvétel,
  • Anyagmozgatás raktáron belül, kamion rakodás,
  • Szabályozott munkafolyamatok betartása,
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása,
  • Szükséges dokumentumok kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi,
  • Raktározásban szerzett min. 1 éves tapasztalat,
  • Targoncavezetésben szerzett min. fél éves tapasztalat,
  • Elektromos vezetőállásos és vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány + OKJ bizonyítvány,
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett jövedelem egy biztos hátterű cégnél,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyűjtő raktárosi gyakorlat,
  • Rövid határidőn belül történő munkába állás,
  • Környékbeli lakhely.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Biatorbágy. A helyszín leginkább autóval közelíthető meg!
  • A munkavégzés hétfőtől péntekig, két műszakban történik.
  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk friss önéletrajzodat!