Praktiker Kft. (PRAKTIKER KFT)

A Praktiker csapata immáron 20 áruházzal, több mint 1500 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga egy nagy család tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk tervezhető a munkaidő és kreatív a munkavégzés. A folyamatos fejlődésünknek köszönhetően esztergomi áruházunkba, az értékesítési területünk támogatására keressük új kollégánkat ÁRUÁTVEVŐ pozícióba.

Áruátvevő-Esztergom

Hirdetés szövege:

    Feladataid:

    • Az áruházba beérkező áruk átvétele
    • A termékek eladótérbe történő eljuttatása
    • Az áruházi felépítmények összeállításában való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség

    • Megbízhatóság, precizitás

    • Gyors gondolkodás, problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Targonca OKJ-s bizonyítvány és jogosítvány (3324, 3312)

Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
    • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
    • Alapbér + prémium rendszer (havi, éves és leltárprémium) + cafeteria
    • Vasárnapi munkavégzés esetén 100% pótlék kifizetése
    • Ajánlási bónusz új dolgozó ajánlásáért
    • Dolgozói kedvezmény és egyéb dolgozói juttatások
    • Szakmai képzéseken való részvétel (targoncavezetői és számítógépes tanfolyam)
    • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadással támogatunk
    • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2500 Esztergom, Dobogókői út 41.

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek