Áru-összekészítő (Nagytarcsa)

Möbelix

2142 Nagytarcsa, Nyár utca

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkavégzés helye Nagytarcsa, 2 hét Budapest, Gyáli úti betanulás után.
  • A webshop megrendelt termékekeinek összekészítése kiszállítás előtt A webshop-megrendelésekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése számítógépes rendszerünk segítségével Áru kipakolása, esetenként átcsomagolása Kézi anyagmozgatás, maximum 40 kg-ig

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bejelentett jövedelem és cafeteria
  • Segítőkész, kedves kollégák
  • Intenzív betanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munka
  • Kiszámítható, előre meghatározott beosztás
  • Az XXXLutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.
  • A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Csatlakozzon csapatunkhoz! Küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem“ gombra kattintva!

Möbelix