Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Év vége van? Nincs munkád? Nyakadon a karácsony? Gyere hozzánk dolgozni!

Magyarország egyik piacvezető, legdinamikusabban fejlődő, épületgépészeti termékeket forgalmazó vállalata a fokozódó igények kiszolgálására munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Áru-összekészítő, KOMISSIÓZÓ munkatárs (azonnali kezdéssel)

Miért lesz jó Neked nálunk?

    • mindenki teljes munkaidőre bejelentésre kerül
    • van lehetőség targoncavezetői képesítést szerezni
    • van előrelépési lehetőség
    • HA JÓL DOLGOZOL, AZT JUTALMAZZUK
    • több évtizede működő stabil cégnél dolgozhatsz
    • megismerkedhetsz az épületgépészeti termékekkel
    • fiatalos csapatban dolgozhatsz
    • rugalmas a vezetés
    • tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Főbb feladatok:

    • Általános raktári teendők
    • „Sorfelelősi” feladatok teljesítése
    • Rendelés összekészítés, komissiózás, csomagolás
    • Pontos, precíz, gyors áru-összekészítés, és árukiadás
    • Raktári rend folyamatos fenntartása
    • Áru elhelyezés, árupakolás
    • Raktári fejlesztésekben való együttműködés

Elvárások:

    • rendelkezzél legalább 8. általános végzettséggel
    • vállald a három műszakos munkarendet
    • légy precíz és megbízható
    • hosszú távra tervezz
    • légy együttműködő
    • pályakezdőként is szívesen látunk
    • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

    • termékismeret
    • raktárosi tapasztalat
    • targoncavezetői jogosítvány
    • AZONNALI KEZDÉS!

Amit ajánlunk:

    • versenyképes jövedelem (alapbér + 24.000 Ft cafeteria 3 hónap után + műszakpótlék + túlóra pótlék + utazási támogatás + bevezetésre kerülő teljesítménybónusz + munkacipő + 3 hónap után ingyenes targoncavezetői jogosítvány megszerzése) = ez mind nettó 160.000 Ft már az első hónaptól (és ez csak kezdet J). Ha jól teljesítesz, akkor ennél még többet kereshetsz, csak Rajtad múlik! Nincs rejtett költség vagy bújtatott jövedelem.
    • könnyen megközelíthető munkahely (Újpest-Dunakeszi határában)
    • munkacipő
    • előrelépési lehetőség
    • többműszakos munkarend
    • Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ:

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

    Munkavégzés helye: Dunakeszi-Újpest határa

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pest megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát
„Áru-összekészítő, KOMISSIÓZÓ munkatárs” megjelöléssel, bérigény megjelölésével

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Áru-összekészítő, Komissiózó munkatárs
  • Rövid pozíció név: Komissiózó
  • Hirdető cég: Épületgépészeti termékeket forgalmazó vállalat
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Feladatok: Általános raktári teendők „Sorfelelősi” feladatok teljesítése Rendelés összekészítés, komissiózás, csomagolás Pontos, precíz, gyors áru-összekészítés, és árukiadás Raktári rend folyamatos fenntartása Áru elhelyezés, árupakolás Raktári fejlesztésekben való együttműködés
  • Elvárások: rendelkezzél legalább 8. általános végzettséggel vállald a három műszakos munkarendet légy precíz és megbízható hosszú távra tervezz légy együttműködő pályakezdőként is szívesen látunk erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-11
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 4