• Magyarország egyik piacvezető autóalkatrész forgalmazó vállalata, az Inter Cars Hungaria Kft, bővülő csapatába tatabányai telephelyére keres árukiszállítói, futár munkatársat.
  • Bővülő csapatunkba

    Áru kiszállítói munkatárs, futár

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • kiszállítandó áru összekészítése
      • áru kiszállítása, Komárom-Esztergom megyében
      • visszáru kezelés
      • munkavégzés helye: Tatabánya

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - „B” kategóriás jogosítvány, minimum egy éves autóvezetési tapasztalattal
      - számítógépes alapismeretek
      - jó kommunikációs készség,
      - nyitott- problémamegoldó, gondolkodás mód

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • minimum középfokú végzettség
      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • autóipari, katalógus-kereső programok ismerete

    Amit kínálunk:

      • versenyképes jövedelem
      • tervezhető, fix munkaidő
      • céges gépjármű, mellyel biztosított a bejárás, hazajutás
      • céges telefon
      • kellemes munkaköri légkör, fiatalos csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2800 Tatabánya

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

    A "jelentkezés" gombra kattintva, kérjük küldje el önéletrajzát! Hamarosan jelentkezni fogunk.