Informations:

Vállalat neve:

Mylan Hungary Kft.

Munkavégzés helye:

Komárom, 2900 Mylan utca 1.

Orientáció:

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc

Csatlakozz hozzánk, küldd el életrajzodat a „Jelentkezem” gombon keresztül!

Miért a Mylan?
További információért keresse fel oldalunkat: www.mylan.com

Artwork koordinátor

Dolgozz a világ egyik legnagyobb generikus gyógyszergyártójánál!
Komáromi központunkba kollégákat keresünk!
Több mint 165 országban jelen lévő gyógyszeripari vállalatként küldetésünknek tekintjük, hogy hétmilliárd ember számára nyújtsunk hozzáférést magas minőségű gyógyszerekhez.

A Mylan jelenleg több mint 650 főt foglalkoztat Magyarországon 3 részlegénél. A gyógyszercsomagolás mellett a Mylan európai minőségügyi tesztelő és felszabadító központjaként működő komáromi gyárban több mint 440 munkavállaló dolgozik.

Feladatok:

  • Termékcsomagolások grafikai változásainak koordinálása a közép-európai és dél-európai régióban
  • Teljeskörű felelősség a grafikai változtatások bevezetésében
  • Projektek önálló koordinálása
  • Együttműködés a piaci kapcsolattartókkal, hatóságokkal a grafikai változás részleteivel és a változás bevezetésének időzítésével kapcsolatban
  • Időszakos riportok készítése és prezentálása

Elvárások:

  • Projektmenedzsment tapasztalat (multi-tasking)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Részletorientált gondolkodásmód
  • MS Office ismeretek (Excel, PowerPoint, Word)

Előny:

  • Főiskolai/egyetemi diploma elsősorban logisztika, közgazdaságtan területén
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Gyógyszeripari háttér
  • SAP ismeret