ARANYABLAK KFT.

Area sales manager / Területi Értékesítési Vezető /Kereskedelmi-régió manager

munkakörbe kollégát keres: Dunántúl és Dél Magyarország régiójába.

Feladatok:

  • A területen lévő, saját kiskereskedelmi egységek felügyelete, tevékenységük fejlesztése, munkatársak segítése, motiválása,
  • piaci trendek figyelése
  • folyamatos (napi szintű) együttműködés a cég menedzsmentjével, rendszeres értékesítési jelentések készítése,
  • meglévő termékkör értékesítési mutatóinak fejlesztése, új termékek piaci bevezetése,
  • a már meglévő vevőkör ápolása, új partnerek keresése.

Elvárások:

  • Kommunikatív és nyitott személyiség, magabiztos fellépés kiváló tárgyalási készséggel,
  • erős kereskedői és vezetői szemlélet,
  • kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség,
  • jogosítvány,
  • céltudatosság,
  • csapatmunka, feltétlen lojalitás.

Kínálunk:

  • Fő állású munkaviszony
  • Kötetlen munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan és sikeresen működő kiskereskedelmi hálózatnál
  • Felelősség teljes és változatos munka
  • Biztos jövőkép, szakmai fejlődés
  • Kreatív munkavégzés lehetősége jó munkahelyi légkörben
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges gépjármű, laptop, telefon)
  • Segítség a betanulásban és a képzésben.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye