Partnercégünk a világ egyik vezető méréstechnikai cége, amely kiemelt hangsúlyt fektet a folyamatos termék és gyártás fejlesztésre. A vállalat megalakulása óta számos méréstechnikai terméket gyárt, melyekkel a a gyártási és mérési folyamatok automatizálhatók, a termelékenység és hatékonyság növelhető. Budaörsi központjába keresünk

Area sales managert.

Feladatok

  • méréstechnikai, valamint ehhez kapcsolódó professzionális termékek ajánlása meglévő ügyfeleknek
  • rögzítőelemek, 5 tengelyes mérési eszközök értékesítése új ügyfelek részére
  • ügyfelek által korábban megrendelt eszközök nyomon követése és további kiegészítő termékek ajánlása (autóipar és orvosi eszközök gyártása kapcsán)
  • ügyfél látogatás, partnertalálkozók szervezése és lebonyolítása
  • szakmai kiállításokon, konferenciákon való részvétel

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség és tapasztalat
  • felsőfokú, folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • utazási, partnerlátogatási hajlandóság (budaörsi központ, de vidéki partnercégek, gyártócégek)

Előnyök:

  • méréstechnikai eszközök területén szerzett tapasztalat
  • mérnök értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • stabil, folyamatosan fejlődő, nemzetközi céges háttér várja
  • fiatal, lendületes, motivált csapat tagjává válhat
  • céges autó használata magán célokra is lehetséges
  • folyamatos nemzetközi, angol nyelven történő kapcsolattartás
  • nemzetközi, lokális karrier szintek egyaránt várják
  • Egyéb:

Egyéb információ az állásról:

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk mérnök végzettséggel, jó kommunikációs készséggel
  • munkavégzés helye: budaörsi központ, vidéki partnercégek

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.