A GRAPHISOFT® egy nemzetközileg elismert magyar szoftverfejlesztő cég. Fő termékünk az ARCHICAD 3D-s építészeti tervezőrendszer, ennek budapesti fejlesztő részlegéhez keresünk új kollégát a minőségbiztosítási csoportba.

ARCHICAD tesztmérnök

A feladatkör:

    Az ARCHICAD fejlesztő részlegén, a minőségbiztosítási csoport tagjaként elsősorban az ARCHICAD program funkcióinak tesztelése, valamint a szoftver-minőségbiztosítási rendszer megújításában, továbbfejlesztésében való aktív részvétel.

    Olyan jelöltet keresünk, aki nyitott az újdonságokra, képes pontos és precíz munkavégzésre, könnyedén elsajátít újabb tesztelési eljárásokat és kiváló csapatjátékos.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • ARCHICAD felhasználói tudás
  • Mérnöki végzettség
  • Középfokú angolnyelv tudás

Előnyt jelent:

  • Szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalat
  • Egyéb, elterjedt CAD rendszer (AutoCAD, Revit, stb.) ismerete
  • Operációs rendszerek (Windows, OS X) széleskörű ismerete

Értékek, amiben mi hiszünk:

  • Gyorsaság az innovációban és a megvalósításban
  • Mindenben a tökéletességre törekszünk
  • Elismerjük az eredményeket
  • Sokfélék vagyunk, de egységes értékrend szerint dolgozunk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1031 Záhony utca 7.

Leendő munkatársunk szaktudását és teljesítményét versenyképes jövedelemmel, kiváló munkakörülményekkel honoráljuk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.