Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

ARCHICAD® tesztmérnök

    A GRAPHISOFT® egy nemzetközileg elismert magyar szoftverfejlesztő cég. Budapesti irodánk fejlesztő részlegébe keresünk új kollégát a minőségbiztosítási csoportba, az ARCHICAD funkcióinak tesztelésére.
    Összetartó, lendületes csapat részeként új technológiákkal és kreatív feladatokkal találkozhatsz a mindennapok során.

Téged keresünk, ha:

  • Építészmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan használod az ARCHICAD-et
  • Középfokon beszéled az angolt
  • Szeretnéd az új funkciókat elsőként megismerni, kipróbálni
  • Nyitott vagy a tesztelési ismeretek elsajátítására
  • Nem riadsz vissza a teljesen új megközelítések alkalmazásától és az új rendszerek tervezésétől
  • Jó problémamegoldó és elemző vagy
  • Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra
  • Szívesen dolgozol csapatban

Előnyt jelent, ha:

  • Ismersz egyéb, elterjedt CAD rendszereket (AutoCAD, Revit)
  • Van szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalatod
  • ISTQB minősítéssel rendelkezel

Amit nyújtunk:

  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag

  • Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el szakmai önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Graphisoft SE>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: ARCHICAD® tesztmérnök
  • Hirdető cég: Graphisoft SE
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Elvárások: Építészmérnöki végzettséggel rendelkezel Magabiztosan használod az ARCHICAD-et Középfokon beszéled az angolt Szeretnéd az új funkciókat elsőként megismerni, kipróbálni Nyitott vagy a tesztelési ismeretek elsajátítására Nem riadsz vissza a teljesen új megközelítések alkalmazásától és az új rendszerek tervezésétől Jó problémamegoldó és elemző vagy Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra Szívesen dolgozol csapatban
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-21