Mi - itt a Telenornál – elhivatottan végezzük munkánkat, úgy, hogy közben egy energikus, lelkes csapat tagjai vagyunk, ahol a jó hangulat segíti feladataink elvégzését. Csatlakozz Te is, ha érdekelnek a lakossági árazási folyamatok. Fedezd fel a benned rejlő lehetőségeket csapatunk részeként!

Árazási szakértő

pozíciónkra

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

    Próbáld ki magad igazi csapatjátékosként, hiszen fő feladataid közé fog tartozni a lakossági szegmensekkel, valamint számos társterülettel való intenzív együttműködés. Munkakörödhöz tartozik precíz árazási javaslatok határidőre történő kidolgozása - termékeink és kampányaink jövedelmezőségének biztosítása érdekében -, továbbá ügyfél-jövedelmezőségi elemzések, alternatív árazási forgatókönyvek készítése, értékelése is. Emellett a lakossági szegmenshez tartozó tarifák és szolgáltatások árainak összehangolásában, valamint projektekben való részvételben és azok irányításában is számítunk hozzáértésedre.

Amit fontosnak tartunk ebben a munkakörben:

  • Releváns árazási és / vagy üzleti modellezési tapasztalatok
  • Erős analitikus és kvantitatív képességek, mellyel képes vagy az adatok -, és a modellezési eredmények elemzésére és jóbarátod: az Excel ;)
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés
  • Jó együttműködési készség, és csapatmunkában való részvétel
  • Remek angol és magyar kommunikációs készség mind írásban, mind szóban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Emellett előnyt jelent, ha strukturált prezentációk készítésében és előadásában tapasztalattal rendelkezel.

    Jelenleg határozott időre (1 év) keresünk új kollégát.

Miért válassz minket?

    Mert nálunk valódi ráhatásod lehet egy multinacionális vállalat eredményességére, ráadásul egy olyan iparágban, ahol egymást érik a mobiltechnológiai és digitális újítások. Mindez az egyéni fejlődés és inspiráció kimeríthetetlen tárháza!

    A fix, bejelentett fizetésen és a teljesítményarányos bónuszon túl évi 700 ezer forint értékű juttatáscsomagot kapsz, amit az igényeid szerint válogathatsz össze egy meglehetősen széles palettáról. Az természetes, hogy céges laptopot, céges mobilt kapsz korlátlan nettel. Székházunk Magyarországon az egyik legmodernebb környezettel vár Téged, de ha épp ahhoz van kedved, a home office is megszokott nálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Piacelemző, Piackutató
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint, 2045 Pannon út 1.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.