Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
FedEx Trade Networks Transport & Brokerage (Hungary) Kft.

Árazási specialista/ Pricing specialist

Főbb feladatok, munkák:

    • Tengeri és légi szállítmányozási árajánlatok, díjfrissítések kidolgozása
    • Ügyfelekkel, külföldi partnerirodákkal, alvállalkozókkal, való napi szintű kapcsolattartás
    • Árajánlatok kidolgozása/ártárgyalások lebonyolítása szolgáltatókkal
    • Az árajánlatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
    • Árazási koncepciók kialakítása
    • Értékesítési prezentációk, jelentések elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Kereskedelmi véna
    • Magabiztos, középszintű angol nyelvismeret szóban és írásban
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)
    • Szállítmányozásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
    • Pontos, önálló munkavégzés
    • Kreatív és ügyfélorientált gondolkodásmód
    • Problémamegoldó-készség
    • Magasfokú kommunikációs- és szervezőkészség
    • Csapatmunkában való részvétel
    • Motivált személyiség
    • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Logisztikai vagy kereskedelmi szakirányú diploma
    • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Egy nemzetközi cég biztos háttere
    • Lendületes, fiatalos közösség
    • Jól felszerelt, modern irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2220, VECSÉS ÜLLŐI 807/B. AIRP. CITY LOG. PARK C.ÉP

Önéletrajz

Egyéb juttatások: mobiltelefon,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Árazási specialista/ Pricing specialist
  • Hirdető cég: FedEx Trade Networks Transport & Brokerage (Hungary) Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Vecsés
  • Feladatok: Tengeri és légi szállítmányozási árajánlatok, díjfrissítések kidolgozásaÜgyfelekkel, külföldi partnerirodákkal, alvállalkozókkal, való napi szintű kapcsolattartásÁrajánlatok kidolgozása/ártárgyalások lebonyolítása szolgáltatókkalAz árajánlatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásaÁrazási koncepciók kialakításaÉrtékesítési prezentációk, jelentések elkészítése
  • Elvárások: Középfokú végzettségKereskedelmi vénaMagabiztos, középszintű angol nyelvismeret szóban és írásbanFelhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)Szállítmányozásban szerzett minimum 1 éves tapasztalatPontos, önálló munkavégzésKreatív és ügyfélorientált gondolkodásmódProblémamegoldó-készségMagasfokú kommunikációs- és szervezőkészségCsapatmunkában való részvételMotivált személyiségTiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.22