ÁRAZÁSI ELEMZŐ

Pozícióban a következő feladataid lesznek

  • Napi, heti, havi és negyedéves árazási riportok, dashboardok készítése a termékfejlesztésnek, menedzsmentnek,
  • Részvétel a bank stratégiai és operatív tervezési és elemzési folyamataiban,
  • Elemzéshez szükséges adatok lekérdezése adatbázisból, elemzések készítése,
  • Fordítások, prezentációk és összefoglalók készítése,

Téged keresünk, ha

  • Gazdasági tanulmányokat folytattál (matematikus, fizikus vagy elemzői szakirány)
  • Erős Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) tudással rendelkezel
  • SQL vagy valamilyen adatbázis lekérdező nyelv ismerete
  • Előny: R, Python, SAS, SPSS és programozásban jártasság

Nálunk jól fogod magad érezni, ha

  • Szakmailag fejlődni szeretnél
  • Kiváló a problémamegoldó képességed,
  • Strukturált gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • Rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
  • Precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,
  • Ügyfél-központúan gondolkozol,
  • Meggyőző a kommunikációs készséged,
  • Kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Elemzés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.