VIDEOTON EAS Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
A Videoton Vállalatcsoport egyik legdinamikusabban fejlődő, főként ipari, automatizálási elektronikai és vasút-elektronikai termékeket gyártó tagvállalata.

Dinamikus növekedésünkhöz és hosszú távú terveink megvalósításához az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Árajánlatkészítő mérnök

Feladatok:

  • Excel költségkalkulációk készítése,
  • Ajánlatok előkészítése gyártási, tesztelési és anyagköltségek alapján,
  • Ajánlatok egyeztetése a felettes szakmai vezetővel és\vagy Business Development Managerrel
  • Beszerzéssel, mérnökséggel és vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamosmérnök, műszaki menedzser)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Műszaki irányú érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség és logikus gondolkodás
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Excel magas szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság
  • Jó csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan növekvő, biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, egészségügyi szűrővizsgálatok, iskolakezdési támogatás stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár