A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Applikációs mérnök

Feladatok:

  • Fékberendezés beépítésének feladatfüggő kiválasztása együttműködve a kereskedővel, rendszermérnökkel, projektmenedzsmenttel, belső szakértőkkel és a vevővel.
  • Fékberendezések beépítés vizsgálata vasúti forgóvázakban a funkció, a minőség, a moduláris felépítés és a gazdasági hatékonyság figyelembevételével
  • A vevői előírások vizsgálata és értékelése, az osztályok közötti kommunikáció koordinálása és előkészítése.
  • Kapcsolattartás külső és belső vevőkkel

Elvárások:

  • Okleveles gépészmérnöki, járműmérnöki vagy közlekedésmérnöki végzettség
  • A mechanika, a gépelemek és a tervezés magas szintű ismerete.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • CAD és PC-ismeretek
  • Sokrétű, párhuzamos feladatok kezelésének képessége
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, csapatmunka

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Járműtechnikai tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.