A Joyson Safety Systems a világ autóipari biztonsági berendezéseinek piacvezető gyártója, 6.4 milliárd EURO árbevétellel és világszerte több, mint 50,000 munkavállalóval. A Joyson Safety Systems-nél erősen elkötelezettek vagyunk az innováció és a fejlődés iránt. Az autóipar megbízható és hozzáértő partnereként biztonsági rendszereket és alkatrészeket fejlesztünk és gyártunk, melyeket a járművekben világszerte használnak. Termékportfóliónkban megtalálhatóak autókormányok, légzsákok és gázgenerátorok, biztonsági övek, műanyag alkatrészek, biztonsági gyermekülések, elektronikai termékek és szenzorok. Termékeinket szinte minden jelentősebb gépjárműgyártó cégnek szállítjuk világszerte.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Applikációs (fejlesztő) mérnök

Feladatok:

  • Az applikációs fejlesztések során felelős a műszaki tartalomért,
  • a projektek és fejlesztések sikeres megvalósítása érdekében folyamatos kapcsolatot tart a külső és belső fejlesztő partnerekkel,
  • biztosítja, hogy a fejlesztések a vevői elvárásoknak megfelelően elkészülnek és implementálásra/bevezetésre kerülnek,
  • a fejlesztési folyamatok előrehaladását prezentálja a belső ”design review” meetingeken, illetve figyelemmel kíséri a belső projekt mérföldköveket,
  • meghatározza a megfelelő fejlesztési tartalmakat, célokat, értékeli és dokumentálja a teszteredményeket a projekt sikeres befejezéséhez,
  • felelős a FMEA-k és a DRBFM-ek elkészítéséért, karbantartásáért.

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök),
  • Jó kommunikációs készség, kezdeményezőkészség, aktivitás,
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (német, orosz vagy bármilyen más idegen nyelv minimum középfokú ismerete előnyt jelent),
  • 2-5 év mérnöki tapasztalat, ebből 2 év (termék) fejlesztési területen,
  • utazási hajlandóság, jó elemzőkészség, csapatszellem, jó priorizáló képesség.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3516 Miskolc, Joyson út 1.

Kérem, angol és magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levél kíséretében juttassa el Dányi Éva Interim HR vezető részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Joyson Safety Systems Hungary Kft.

Human Resources/Humán erőforrás