Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a 148 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújtjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk 60 országban, több mint 243 000 munkavállalót foglal magába.
Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Legyél Te is a Continental tagja veszprémi vállalatunknál!
Vállalatunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Applikáció fejlesztő mérnök (Veszprém)

Főbb feladatok, munkák:

  • Érzékelő szenzorok és ezek alkatrészeinek applikációs fejlesztése,
  • Termékek műszaki dokumentációinak elkészítése CAD illetve SAP/WISE rendszerekben,
  • Műszaki változtatások előkészítése,
  • D-FMEA elkészítése,
  • Mérnöki számítások, tűréskalkulációk elkészítése,
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal és vállalaton belüli szakterületekkel
  • Gyári projektek és a termelés technikai támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat,
  • További nyelvismeret (német).

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő,
  • Home-office lehetőség,
  • Hűségprogramban való részvétel,
  • Fiatal, modern és innovatív munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.