IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Application Administrator

Mi lenne a Te feladatod?

  • Monitorozás
  • Catch and dispatch jegykezelés
  • Probléma esetén a megfelelő eljárások követése - 1st level support
  • Legújabb kiberbiztonsági technológiák megismerése és üzemeltetése
  • Kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos középfokú német nyelvtudás (B2+)
  • Felhasználó szintű IT ismeret
  • Jó kommunikációs készség illetve az ideális jelölt jó csapatjátékos
  • Excel, Word, Outlook ismeret
  • IT területen szerzett gyakorlat előny

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.