Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet

Sürgősségi Betegellátó Osztályán

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Ápolói

munkakörbe osztályvezető főnővéri beosztás ellátására

Főbb feladatok, munkák:

    A Sürgősségi Betegellátó Osztályon az osztályvezető főnővér feladatát az érvényben lévő hatályos jogszabályok, illetve intézeti szintű vonatkozó szabályzatok, valamint az intézet Szervezeti és Működési Szabályzata határozza meg.Irányítja és felügyeli az ápolási feladatok elvégzését szoros együttműködésben az osztály orvos-szakmai vezetőjével. Gondoskodik az anyagi eszközök hatékony felhasználásáról. Végzettségének - szakmai kompetenciájának megfelelően, a munkaköri leírása és a szakmai protokollok alapján végzi feladatait.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Egészségügyi Főiskola - Diplomás Ápolói szakképesítés, vagy
    • Sürgősségi szakápoló végzettség, vagy
    • Emelt szintű szakképesítés, azaz OKJ-s Ápolói végzettség,
    • sürgősségi betegellátás területén szerzett minimum 5 éves ápolásszakmai tapasztalat,
    • kórházi területen szerzett vezetői gyakorlat,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Sürgősségi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    A vezetői megbízás a kinevezéstől kezdődően 5 éves határozott időre szól. Illetmény, juttatások: A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.évi XXXIII. törvény, ill. megállapodás alapján.

    Pályázati benyújtásának határideje: 2019. 11.11. Hivatkozási szám: 116./2019./PÁ

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Nővér, Szakápoló
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1204 Budapest, Köves út 1.

Pályázatnak tartalmaznia kell:

  • a pályázó személyi adatai, elérhetősége,
  • részletes fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, vezetői elképzelései,
  • végzettséget és szakirányú szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
  • érvényes szakdolgozói működési nyilvántartás igazolása,
  • érvényes szakdolgozói kamarai tagsági igazolás,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat, illetve hozzájárulás, arra vonatkozóan, hogy a pályázatot a bíráló bizottság valamennyi tagja megismerhesse.