Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Ápoló - Gondozó - 52596

36704550219

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1 éves ápolói-gondozói munkakörben szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Diszkrét, empatikus, türelmes, gondos munkavégzés
  • Jó kézügyesség, megfelelő kommunikációs készség

Feladatok:

  • Ápolás, gondozás, kísérés
  • Gyógyszerezés
  • Konyhai és háztartási teendők ellátása
  • Kézműves foglalkoztatás

Előny:

  • Értelmi fogyatékos betegek ápolásában, gondozásában és foglalkoztatásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Közalkalmazotti bérezés
  • Cafeteria

Megbízó profilja:

  • Megbízónk a Márton Lakóotthon, ahol autista és értelmileg sérült fiatalokat gondoznak. Teljes munkaidő (H-P két műszakban, napi 8 órában)

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Nővér, Szakápoló
  • Szociális munkás

Munkavégzés helye:

Nyúl

Érdeklődni lehet: 36704550219

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ápoló - Gondozó - 52596
  • Hirdető cég: Pannon-Work Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Nyúl
  • Feladatok: Ápolás, gondozás, kísérés Gyógyszerezés Konyhai és háztartási teendők ellátása Kézműves foglalkoztatás
  • Elvárások: Középfokú szakirányú végzettség Legalább 1 éves ápolói-gondozói munkakörben szerzett tapasztalat 2 műszakos munkarend vállalása Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Diszkrét, empatikus, türelmes, gondos munkavégzés Jó kézügyesség, megfelelő kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-06
Állás, munka még: Pannon-Work Zrt.>