Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona

Ápoló/Gondozó

Főbb feladatok, munkák:

Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona munkatársakat keres Csepeli telephelyére.
Munkarend: folyamatos
Jogviszony időtartalma: határozatlan idejű
Feladatok:
Az ellátottak étkeztetése, személyi higiéné biztosítása, környezetük rendben tartása, 24 órás felügyelet biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárt végzettség: szociális gondozó és ápoló, általános ápoló és általános asszisztens, gyakorló ápoló, OKJ 54 ápoló

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Elhivatottság, empátia, türelem.

Amit kínálunk:

Közalkalmazotti határozatlan idejű jogviszony, tervezhető munkaidő, felelősségteljes munkakör, továbbtanulás támogatása
Bérezés: Kjt szerint, pályakezdő esetén bruttó 261.882.-Ft  + műszakpótlék, egészségügyi képesítés esetén + egészségügyi kiegészítő pótlék.
Intézményünkben lehetőség van kedvezményes étkezés igénybevételére.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1213 Budapest, Tapló utca

Önéletrajz