FŐVÁROSI ÖNKORMÁNYZAT HALOM UTCAI IDŐSEK OTTHONA
Munkatársat keresünk

Ápoló/gondozó

pozícióba.

    Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona X. kerületi telephelyeire ápoló/gondozó munkatársakat keres folyamatos, váltott műszakba

Főbb feladatok, munkák:

    Feladat: az ellátottak étkeztetése, személyi higiéné biztosítása, környezetük rendben tartása, 24 órás felügyelet biztosítása

    Érdeklődni: +36-1-261-1014

    A beérkezett önéletrajzokat adatvédelmi okokból a hirdetés lejáratát követően 1 hónapon belül megsemmisítjük.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárt végzettség: szociális gondozó és ápoló, általános ápoló és általános asszisztens, gyakorló ápoló, OKJ 54 ápoló

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Elhivatottság, jó kommunikáció, empátia, türelem

Amit kínálunk:

    Közalkalmazotti, határozatlan idejű jogviszony, tervezhető munkaidő, felelősségteljes munka, továbbtanulás támogatása

    Bérezés: Kjt szerint, pályakezdő esetén bruttó 240.900.-Ft, + műszakpótlék, egészségügyi képesítéssel rendelkezők esetében + egészségügyi kiegészítő pótlék

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1103 Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Önéletrajz