Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona (FŐVÁROSI ÖNKORMÁNYZAT HALOM UTCAI IDŐSEK OTTHONA)

Ápoló/Gondozó

Főbb feladatok, munkák:

    Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona munkatársakat keres Csepeli telephelyére.

    Munkarend: folyamatos

    Jogviszony időtartalma: határozatlan idejű

    Feladatok:

    Az ellátottak étkeztetése, személyi higiéné biztosítása, környezetük rendben tartása, 24 órás felügyelet biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárt végzettség: szociális gondozó és ápoló, általános ápoló és általános asszisztens, gyakorló ápoló, OKJ ápoló

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Elhivatottság, empátia, türelem.

Amit kínálunk:

    Közalkalmazotti jogviszony, tervezhető munkaidő, felelősségteljes munkakör, továbbtanulás támogatása

    Bérezés: KJT szerint, pályakezdő esetén 240.900.-Ft + műszakpótlék, egészségügyi képesítés esetén + egészségügyi kiegészítő pótlék.

    Intézményünkben lehetőség van kedvezményes étkezés igénybevételére.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1213 Budapest, Tapló utca

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Önéletrajz