Magyarország egyik legvonzóbb élelmiszeripari vállalataként várjuk jelentkezésed a Szentkirályi Magyarország Pénzügyi Csapatába,

AP Könyvelő

pozícióba!

Feladatok:

  • Teljes körű bejövő számla könyvelés az eredeti bizonylatok alapján, a számviteli törvény és a Cégcsoport belső szabályzatai szerint a társaság integrált vállalatirányítási rendszerében;
  • Statisztikák és számviteli törvény szerint előírt adatszolgáltatások előkészítése;
  • Egyenlegek egyeztetése, naprakész kimutatások elkészítése
  • Kapcsolattartás belföldi/külföldi szállítókkal;
  • Biztosítani a számla jóváhagyási folyamatot, mind rendszer, mind számla szinten
  • Szerződés ellenőrzés
  • Aktív részvétel a havi zárási folyamatokban
  • Audit támogatás  ( Statutory, IFRS audit, Group)

Elvárások:

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év releváns könyvelési és adózási tapasztalat
  • SAP tapasztalat
  • Magabiztos excel tudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest