KUKA Hungária Kft. a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert KUKA (Keller und Knappich Augsburg) csoport leányvállalata. Cégünk 1991 óta van jelen Magyarországon. Hazánkban három (Taksonyban, Füzesgyarmaton és Budapesten), Romániában (Temesváron) egy telephellyel rendelkezünk, és több mint 1500 munkatársat foglalkoztatunk. Cégünk taksonyi székhelyén sokrétű tevékenységet végeznek munkatársaink: az adminisztratív területek és a gyártás mellett az értékesítésnek is taksonyi telephelyünk ad otthont.

AP könyvelő

Feladatok:

  • szállítói számlákkal kapcsolatos könyvelési feladatok teljeskörű ellátása SAP-ban,
  • részvétel a számlajóváhagyási folyamatokban,
  • szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partnercégekkel.

Elvárások:

  • aktív német nyelvismeret napi szintű külföldi kapcsolattartás miatt,
  • legalább középfokú gazdasági végzettség,
  • magas szintű MS Office ismeret,
  • terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség.

Előny:

  • SAP felhasználói ismeret,
  • angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafetéria, prémium, 13.havi bér)
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • továbbképzések, tréningek
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • színvonalas munkahelyi étkező

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Taksony

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.