AP Könyvelő

    Nemzetközi kutatás-központú biogyógyszer vállalat keres AP Könyvelő pozícióba új kollégát.

Feladatok:

  • A beszerzési folyamat megfelelő működtetése a vállalaton belül a beszerzési igény felmerülésétől a szállítói törzsadatok kezelésén át a számla kifizetéséig.
  • Szállítói számlák érkeztetése, archiválása
  • Beérkező számlák időben történő feldolgozása , SAP-ban történő könyvelése
  • Banki átutalások és előlegek kezelése
  • Szállítókkal kapcsolatos jelentések, elemzések elkészítése
  • Kapcsolattartás a vállalat külföldi szolgáltató központjával (SSC), helyi társosztályokkal, illetve szállítókkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló pozícióban egy multinacionális vállalatnál
  • Megoldásközpontú, csapatjátékos gondolkodásmód
  • Kiváló figyelem a részletekre
  • MS Office, különösen Excel haladó szintű ismere
  • monotonitástűrő-képesség

Előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • SAP, vagy más integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság.
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Beszerzéssel kapcsolatos tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.