AP/AR könyvelő

KNORR-BREMSE Hungária Kft.

1238 Budapest, Helsinki út 105.

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Jelenleg pénzügyi és számviteli csapatunkba keressük leendő munkatársunkat AP/AR könyvelő pozícióba.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Meghatározott szállítók beérkező számláinak könyvelése
  • Szállítói kapcsolattartás és negyedéves egyeztetés
  • Havi zárási feladatok előkészítése
  • Vevő számlák kiállítása
  • Számlaproblémák, vevőproblémák, reklamációk kezelése és tisztázása
  • Vevői kintlévőségek nyomon követése
  • Pénzügyi projektekben való részvétel

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Gazdasági felsőfokú végzettséged van
  • Számviteli területen szereztél 2-3 éves gyakorlatot
  • SAP FI modulban jártas vagy
  • Angolul vagy németül középszintű nyelvtudás
  • Önálló és precíz munkavégzés, pozitív szemlélet jellemez
  • Nem okoz gondot számodra a monotonitás

Miért válassz minket?

  • Az alapbéren felül széleskörű juttatási csomag vár rád: Cafeteria, 13. havi juttatás, banki kompenzáció, MEDICOVER csomag, jelenléti prémium, kiterjedt-élet és balesetbiztosítás
  • Számos sportolási lehetőség közül választhatsz (pl.: vállalati edzőterem, futókör, biciklis klub)
  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat értékes tagja lehetsz, ahol részesülhetsz a nemzetközi és modern munkakörnyezet adta előnyökben
  • Mindemellett lehetőséget biztosítunk az egyéni fejlődésre tréningekkel, szakmai képzésekkel

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.