Cpl Hungary

Autóipari beszállító partnerünk részére keresünk senior anyaglabor vezetőt.

Anyagvizsgálati laborvezető JO-2012-460034

Feladatok

  • CT és metallográfiai labor működéséhez szükséges anyagok, eszközök meglétének és működőképességének biztosítása
  • A laborban dolgozó kollégák (6 fő) napi munkájának tervezése, szervezése és támogatása
  • A tervezési fázisban lévő, illetve a futó projektek támogatása
  • A labor által elvégzett vizsgálatok eredményeinek értelmezése, következtetések levonása, kapcsolódóan fejlesztő javaslatok megfogalmazása társ terültek számára

Elvárások

  • műszaki egyetemi végzettséggel rendelkezik (preferáltan anyagmérnök, esetleg hegesztőmérnök)
  • hasonló területen eltöltött legalább egy évet (anyag mérnöki tapasztalat)
  • tárgyalási szintű angol nyelvismerettel rendelkezik
  • minőségügyi ismeretekkel bír
  • képes win-win szituáció kialakítására, képes megfelelően kezelni a konfliktus helyzeteket
  • „can do” attitűddel rendelkezik

Olyan szakértőt keresünk aki anyagismeretben, roncsolásos vizsgálatok készítésében tapasztalatot szerzett. A laborban anyagszerkezet vizsgálat, csiszolásos mintavétel, keménységmérés zajlik. A megállapított tulajdonságok alapján következtetéssel, analízissel, kreativitással kell megoldani a minőségügyi problémákat, és választ kell adni az ügyfelek kérdéseire.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.