A Pannonia Bio Zrt. Anyagrakodó munkakörbe keres új kollégát Európa legnagyobb etanol gyártó üzemébe, amely a 2012-es gyárindulás óta folyamatosan bővül (a gyár teljes létszáma ma már több, mint 200 fő), és ahol a gyártás világszínvonalon zajlik. A vállalat célja, hogy megtalálja azon munkavállalókat, akik tudásukkal hozzájárulnak a folyamatos fejlesztésekhez és általuk a vállalat újabb sikereket érhet el a termelés és a minőség területén. A cég telephelye Magyarországon, Budapesttől 60 km-re Dunaföldváron található, a vállalat fő profilja az etanol és az állati takarmánygyártás.

Anyagrakodó

Feladatok:

  • Beérkező teherautók töltése, rakodása
  • Uszályok töltése, rakodása
  • Rakodások kontrolálása
  • Késztermék mozgatás emelőgéppel
  • Garat töltése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, teherautók- uszályok személyzetével
  • Kukorica fogadó és egyéb épületek takarítása, tisztán tartása
  • Big Bag zsákok töltése, kezelése, mozgatása, rakodása

Elvárások:

  • Rakodógép kezelő OKJ-s végzettség és NKH-s jogosítvány (4511) és gyakorlat
  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Targoncavezető OKJ-s végzettség és NKH-s jogosítvány (3324) előnyt jelent
  • Gyártóüzemben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus környezet
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunaföldvár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!