KENVÉD Kft.
Éves bónusz, cafetéria
Kérjük Önéletrajzát bérmegjelöléssel küldje meg.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Anyagmozgató/Targoncás

Főbb feladatok, munkák:

    o Felületkezelésre váró alkatrészek raktárból való behordása termelésbe
    o A felületkezelt alkatrészek termelésből való kihordása raktárba
    o anyagmozgatás termelési területek között

Az álláshoz tartozó elvárások:

    o Általános iskolai végzettség, targonca vezetői engedély
    o Orvosi alkalmasság
    o Két műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

    o Stabil, hosszú távú munkalehetőség
    o Elérhető bruttó havibér: 250-300.000Ft
    o Próbaidő után cafeteria
    o Félévenkénti prémium az eredményesség függvényében
    o Ajánlási bónusz „ Hozz egy ismerőst” 2 x bruttó 40 000Ft a jutalmad
    o Biztonság, stabilitás, hosszú távú, nem szezonális munka

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Reptéri út 3.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

végzettséget igazoló dokumentum