Anyagmozgató / Raktáros

A munkakör célja:

    Telephelyen belüli általános anyagmozgatási tevékenységek ellátása anyagmozgató berendezések alkalmazásával (villástargonca, kézi emelő berendezések).

A munkahelyről:

    A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. A kész hatóanyag a gyártást követően két másik telephelyünk egyikére kerülhet attól függően, hogy folyékony vagy szilárd halmazállapotú gyógyszert állítanak elő belőle.

Feladatok:

  • Árufogadás, címkézés, betárolás, termeléshez szükséges anyagok komissziózása
  • Üres göngyölegek semlegesítése, tisztítása
  • Gyártáshoz szükséges anyagok üzemi felhasználási területre történő kiszállítása raktár irányítási szoftver alkalmazásával (BCR használat)
  • Szilárd és folyékony –tartályos, hordós stb.- veszélyes hulladékok előírás szerinti kezelése, szállítása telephelyen belül
  • Tevékenységének előírások szerinti dokumentálása

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • Szakmunkás képesítés vagy érettségi
  • Targoncavezetői jogosítvány (OKJ 3312, 3324)
  • Tolatásvezető képzettség (OKJ 8412-05)
  • Emelőgép-kezelői jogosítvány
  • Minimum 1 év targoncavezetői- és emelőgép-kezelői gyakorlat
  • Alapvető raktározási, raktár irányítási és műszaki ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Pontos, precíz, megbízható
  • Terhelhető, csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Vegyipari végzettség
  • Vegyipar területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés
  • Versenyképes bérezés, éves bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

    A Sanofinál a kulturális sokszínűség és befogadás szervezetünk működésének alapjait képezik és fontos értékek vállalatunk számára. Tiszteletben tartjuk alkalmazottaink különbözőségét, hátterét és előzetes tapasztalatait. Valljuk, hogy ahhoz hogy igazán hasznosítani tudjuk azt a gazdagságot, amit a sokszínűség teremt számunkra, befogadónak kell lennünk és olyan munkakörnyezetet kell létrehoznunk ahol a különbözőség fejlődést hoz, és amit a dolgozóink, ügyfeleink és betegeink javára tudunk fordítani.

    A Sanofi Magyarországról:
    A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

    A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 170 országban kínál egészségügyi megoldásokat. A Sanofi több mint 100 000 munkavállalót foglalkoztat, akik 145 különböző országot képviselnek. A Sanofi munkavállalói nap mint nap elkötelezetten dolgoznak azért, hogy fenntartható és felelősségteljes megoldásokkal és kezdeményezésekkel világszerte jobbá tegyék az emberek életét. A Sanofinál a humán egészségügy széles területét fedjük le a vakcináktól kezdve a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítményeken át egészen a vény nélkül kapható termékekig. Ez lehetőséget teremt arra, hogy különböző szakterületeken dolgozzunk, ami sokszínűvé és izgalmassá teszi szakmai pályafutásunkat.

    A Sanofi jelenléte Magyarországon meghatározó, és a következő területeken kínál terápiás megoldásokat: készítmények a cukorbetegség kezelésére, onkológia, humán oltóanyagok, innovatív gyógyszerek, vény nélkül kapható termékek, valamint a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítmények. A nem vényköteles termékek üzletága piacvezető Magyarországon: népszerű márkái, mint az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb. széles körben jól ismertek. A Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari vállalat, az exporttevékenység tekintetében a 16., a teljes árbevétel tekintetében pedig a 21. legnagyobb vállalat Magyarországon. A több mint 100 éves múltra visszatekintő és négy telephelyen (Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon) 2000 főt foglalkoztató Sanofi széles körben végzi tevékenységét Magyarországon, így a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció terén egyaránt jelen van hazánkban.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.