Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PANNON JOB

Anyagmozgató raktáros (Referenciaszám: PJ2056)

Hirdetés szövege:

    Feladatok:- Termelési, nem termelési anyagok, eszközök szállítása és rakodása anyagmozgató gépek segítségével, több műszakos munkarendben

    - Beérkező áruk fogadása, átvétele, igazolása, az árukészlet mozgásának nyomonkövetése

    - Érvényes közlekedés-biztonsági munkavédelmi-, biztonságtechnikai-, GMP, környezetvédelmi-, tűzvédelmi-, higiénés- valamint anyag és személyforgalomra vonatkozó szabályok, eljárások maradéktalan betartása

    - Leltározásban való részvétel

    Elvárások:- raktárosi és targoncavezetői tapasztalat és új típusú OKJ-s bizonyítvány és érvenyes targonca jogosítvány

    - kiváló fizikai erőnlét, teherbírás

    Amit a megbízónk kínál:- Bejárás Budapestről céges busszal- Dinamikus csapat- Kiváló munkakörnyezet,"tiszta térben" történő munkavégzés- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Egyéb juttatások: cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Anyagmozgató raktáros (Referenciaszám: PJ2056)
  • Hirdető cég: PANNON JOB
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Veresegyház
  • Feladatok: Feladatok:- Termelési, nem termelési anyagok, eszközök szállítása és rakodása anyagmozgató gépek segítségével, több műszakos munkarendben - Beérkező áruk fogadása, átvétele, igazolása, az árukészlet mozgásának nyomonkövetése - Érvényes közlekedés-biztonsági munkavédelmi-, biztonságtechnikai-, GMP, környezetvédelmi-, tűzvédelmi-, higiénés- valamint anyag és személyforgalomra vonatkozó szabályok, eljárások maradéktalan betartása - Leltározásban való részvétel Elvárások:- raktárosi és targoncavezetői tapasztalat és új típusú OKJ-s bizonyítvány és érvenyes targonca jogosítvány - kiváló fizikai erőnlét, teherbírás Amit a megbízónk kínál:- Bejárás Budapestről céges busszal- Dinamikus csapat- Kiváló munkakörnyezet,"tiszta térben" történő munkavégzés- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10