FBZ Investment Kft.
  • Európa egyik legnagyobb gyártókapacitású tollfeldolgozó üzeme munkatársakat keres.

  • Anyagmozgató-raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      Raktárak között és raktáron belül zsákos áruk mozgatása és rendezése, tehergépkocsik le- és felrakodása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      A fizikai munkához szükséges erőnlét.

      Minimum általános iskolai végzettség.

      Többműszakos munkarend vállalása.

      Elsősorban kecskeméti, esetleg környékbeli lakhely.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Targoncavezetői jogosítvány és igazolt gyakorlat.

    Amit kínálunk:

      Bejelentett munkavégzés.

      Alapbér+pótlékok.

      Étkezési támogatás.

      Minőségi bónusz a próbaidő letelte után.

      Stabil, hosszútávú munkalehetőség.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét, Kandó Kálmán útca 47.