ANYAGMOZGATÓ

Fedezd fel a Felföldi Kft-nél az ’édes’ lehetőségek világát!

Szeretnél olyan kreatív környezetben dolgozni, amely elősegíti szakmai fejlődésed? A Felföldi Kft. lehetőséget nyújt arra, hogy örömöt vigyen az emberek életébe, és hozzáadott értéket teremtsen saját karrieredben.

Röviden a Felföldi Kft-ről

A Felföldi Édességgyártó Kft. egy 1986-ban alapított családi tulajdonban lévő magyar vállalkozás, mely egyre szélesedő portfólióval rendelkező édességgyártó tevékenységét az elmúlt közel 30 évben az összes kontinensre kiterjesztette, és jelenleg több, mint 40 országban van jelen a termékeivel. A Felföldi Kft. Közép-Kelet Európában és Magyarországon előkelő helyet foglal el az édességgyártók népes piacán. A cég több mint 30 különböző terméket állít elő, és számos új termék áll fejlesztés alatt.

Elvárások

  • szakirányú OKJ bizonyítvány
  • NKH hatósági jogosítvány vezetőüléses targoncára
  • targoncával végzett anyagmozgatásban való jártasság
  • megbízható, precíz munkavégzés

Főbb feladatok

  • a raktárba érkező anyagok szakszerű átvétele, betárolása
  • a raktárból kivételezendő anyagok szakszerű kikészítése, kiadása
  • raktári termékek kézi és gépi anyagmozgatása
  • raktári termékek csomagolása

Előny

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, összetartó csapatot, akikre mindig számíthatsz.
  • Támogató vezetőket, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van és akik szívesen fogadják újító javaslataidat
  • Versenyképes jövedelmet és modern munkaeszközöket biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4030 Keleti Ipartelep utca 6.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.