Észak-Budai Zrt.

Az energiaszektorban jelentős piaci részesedéssel rendelkező, 30 éves múltra visszatekintő cégcsoportunk ÓBUDAI székhelyére, hosszútávra keres

ANYAGKÖNYVELŐ/LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR

munkatársat.

Fő tevékenységünk a gyengeáramú, illetve kis- és középfeszültségű villamos-hálózatok tervezése, létesítése és üzemeltetése, de a villamos-energia felhasználás csaknem minden területén nyújtunk mérnöki-, szakértői- és szerelői szolgáltatást.

Feladatok:

  • anyagok és eszközök beszerzésének és felhasználásának analitikus könyvelése
  • a beszerzési folyamat kontrolljaival kapcsolatos adategyeztetések végzése
  • anyaggazdálkodással összefüggő egyéb adminisztrációs és ellenőrzési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • erkölcsileg feddhetetlen, megbízható személyiség
  • precíz munkavégzés
  • analitikus gondolkodás
  • alapvető műszaki érzék
  • csapatjátékos
  • stressztűrő képesség
  • Számítástechnikai ismeret: MS Office alkalmazások

Előnyt jelent:

  • SAP anyag-modul ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és fontos tényező döntésében egy

hosszútávon kiszámítható és stabil munkahely, kérjük szakmai önéletrajzát (fizetési igény megjelölésével) a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.