MIKROPAKK Kft. 100% magyar tulajdonban lévő, Budapesti székhelyű műanyagipari vállalat.
Csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Anyagkezelő

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek folyamatos anyagellátásának biztosítása
  • Alapanyagok előkészítése, szárítása
  • Termékváltásoknál anyagcserék elvégzése
  • Készáru mozgatás
  • Anyagfeltöltéssel kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • 4 műszakos munkarend,12 óra, folyamatos műszak

Elvárások:

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés, teljesítménybér rendszerrel, cafeteriával
  • Lakhatási lehetőség biztosítása
  • Korszerű géppark, szakmai fejlődés biztosítása

Munkavégzés kezdete:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.