DINOX-H Nemesacéltermék Gyártó Kft.

A DINOX-H Nemesacéltermék Gyártó Kft. 1994-ben alakult. Rozsdamentes acéltartályok gyártásával foglalkozunk, fő profilunk a használati melegvíz tárolására és előállítására szolgáló tartályok gyártása belső hőcserélővel vagy a nélkül. Készítünk sok egyéb célú felhasználásra is tárolóedényeket 25 litertől 30 000 literig illetve 2400 mm átmérőig.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

ANYAGGAZDÁLKODÓ RAKTÁROS

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatos anyagellátás biztosítása, alapanyag-készletszint optimalizálása, kontrolálása a rendelési igények felülvizsgálatával.
  • Anyagigények felülvizsgálat, megrendelések kiadása.
  • Alapanyag készlet tervezése az eladásoknak, termelési terveknek megfelelően.
  • Az alapanyag ellátás napi szinten történő figyelése, a változó gyártási igényeknek megfelelően. Raktárkészlet tervezett szinten tartása.
  • Alapanyagok bevételezése és beraktározása. A beérkező áru minőségellenőrzése.
  • Alapanyagok kikomissiózása.
  • Jelentések, elemzések készítése.
  • Adatszolgáltatás a vezetőség felé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fémipari alkatrészismeret
  • min. középfokú végzettség
  • min. 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • készség szintű MS Office ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó szervezőképesség
  • csapatszellem

Az álláshoz tartozó előnyök:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • vezetőüléses targonca jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Dembinszky u. 5.