Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Magyar Doka Zsalutechnika Kft. multinacionális cég magyarországi piacvezető leányvállalata munkatársat keres

Anyaggazdálkodó és logisztikus

munkakörbe.

    A munkakör célja az anyaggazdálkodási és logisztikai folyamatok koordinálása, adminisztrációja és a felmerülő zsaluigények kiszolgálása az anyaggazdálkodási osztály munkatársaként. Munkájáról az anyaggazdálkodási vezetőnek jelent.

Feladatok:

  • Szállítólevelek és számlák elkészítése
  • A futó projektek munkahelyi készleteinek aktív nyomon követése és lezárása
  • A projekteken esetlegesen felmerülő reklamációk kezelése
  • Megrendelések visszaigazolása, folyamatos kommunikáció a megrendelőkkel írásban és szóban
  • Kiszállítások dokumentumainak előkészítése és ellenőrzése
  • Kiszállítási folyamatok ügyintézése, koordinálása, kapcsolódó adminisztráció teljes körű ellátása (EKÁER)
  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete, német nyelvtudás előny
  • Microsoft Excel haladó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség
  • Önálló, precíz, felelősségtudatos munkavégzés
  • Proaktív személyiség
  • A társaság termékpalettájának megismerésére való nyitottság

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Óbuda

Fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével – a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldeni.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
14 db szavazat
Állás, munka még: Magyar DOKA Zsalutechnika Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Anyaggazdálkodó / logisztikus
  • Rövid pozíció név: Anyaggazdálkodó
  • Hirdető cég: Magyar DOKA Zsalutechnika Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Szállítólevelek és számlák elkészítése A futó projektek munkahelyi készleteinek aktív nyomon követése és lezárása A projekteken esetlegesen felmerülő reklamációk kezelése Megrendelések visszaigazolása, folyamatos kommunikáció a megrendelőkkel írásban és szóban Kiszállítások dokumentumainak előkészítése és ellenőrzése Kiszállítási folyamatok ügyintézése, koordinálása, kapcsolódó adminisztráció teljes körű ellátása (EKÁER) Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete, német nyelvtudás előny Microsoft Excel haladó szintű ismerete Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség Önálló, precíz, felelősségtudatos munkavégzés Proaktív személyiség A társaság termékpalettájának megismerésére való nyitottság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11